Kompleksowa realizacja inwestycji w zakresie sieci i instalacji sanitarnych

Od pomysłu do realizacji

Duże doświadczenie, fachowe podejście, profesjonalizm

Wysoka jakość

Nowoczesne rozwiązania

Efektywne rozwiązania

Inwestycje w trakcie realizacji

Kolejna realizacja w Kazimierzy Wielkiej!

W dniu 24 czerwca 2016r. podpisaliśmy umowę w formie Generalnego Wykonawcy na realizację zadania obejmującego wymianę wewnętrznych instalacji sanitarnych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Partyzantów 17 w Kazimierzy Wielkiej. W ramach zadania wykonamy kompleksową wymianę instalacji wodociągowej wody zimnej oraz instalacji kanalizacji sanitarnej. Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kazimierzy Wielkiej.

------------------------------

Nowa realizacja w Busku Zdroju!

W dniu 22 czerwca 2016r. podpisaliśmy umowę w formie Podwykonawcy na realizację zadania p.n.: ”Modernizacja pokoi w budynku nr 19 w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym SP ZOZ w Busku Zdroju”. Generalnym Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „KARTEL” S.A. z Jędrzejowa, Inwestorem 21WSZU-R SP ZOZ w Busku Zdroju. W ramach zadania wykonamy kompleksową wymianę wewnętrznych instalacji sanitarnych wraz z wymianą przyłączy kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz wymianę i przebudowę przyłącza wodociągowego.

------------------------------

Nowe ciekawe zadanie inwestycyjne w Dąbrowie Tarnowskiej!

W dniu 18 kwietnia 2016r. podpisaliśmy umowę w formie Generalnego Wykonawcy na realizację zadania p.n.: „Budowa 16 indywidualnych kotłowni gazowych zaopatrujących w energię cieplną budynki Spółdzielni Mieszkaniowej w Dąbrowie Tarnowskiej w miejsce zasilania z ciepłowni MPEC”. W ramach umowy wykonamy 2 pakiety składające się z 8 indywidualnych kotłowni gazowych. Źródłem ciepła w nowobudowanych kotłowniach będą kaskady gazowych kotłów kondensacyjnych typu UltraGas produkcji Hoval. Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dąbrowie Tarnowskiej. Termin realizacji zadania do września 2016r.

Image 1

Oferta

Usługi budowlane, instalacje sanitarne, remonty, projekty, wykonawstwo

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą

szczegóły